MMF204BRC412R
YageoYageo
Yageo
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: MMF204BRC412R
Vervaardiger / Brand: Yageo
Produk Beskrywing RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Inligtingsblaaie: MMF204BRC412R.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 314914 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314914 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
6000 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van MMF204BRC412R
Onderdeel nommer MMF204BRC412R vervaardiger Yageo
beskrywing RES SMD 0.1% 0.4W MELF Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 314914 pcs Datablad MMF204BRC412R.pdf
Verdraagsaamheid ±0.1% Temperatuur koëffisiënt ±15ppm/°C
Verskaffer toestel pakket MELF Grootte / Dimensie 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
reeks MMF weerstand 412 Ohms
Krag (Watts) 0.4W verpakking Tape & Reel (TR)
Pakket / saak MELF, 0204 Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal beëindigings 2 Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Sit (Max) - Kenmerke -
Mislukkingskoers - gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film