RNF12FTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC412R Image
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: RNF12FTC412R
Vervaardiger / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Produk Beskrywing RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
Inligtingsblaaie: 1.RNF12FTC412R.pdf2.RNF12FTC412R.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 2992525 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2992525 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
2500 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van RNF12FTC412R
Onderdeel nommer RNF12FTC412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 2992525 pcs Datablad 1.RNF12FTC412R.pdf2.RNF12FTC412R.pdf
Verdraagsaamheid ±1% Temperatuur koëffisiënt ±50ppm/°C
Verskaffer toestel pakket Axial Grootte / Dimensie 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
reeks RNF weerstand 412 Ohms
Krag (Watts) 0.5W, 1/2W verpakking Tape & Reel (TR)
Pakket / saak Axial Ander name RN 1/2 T2 412 1% R