RNCF2010DKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: RNCF2010DKE412R
Vervaardiger / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Produk Beskrywing RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010
Inligtingsblaaie: 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 988620 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988620 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
1000 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van RNCF2010DKE412R
Onderdeel nommer RNCF2010DKE412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 988620 pcs Datablad 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
Verdraagsaamheid ±0.5% Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C
Verskaffer toestel pakket 2010 Grootte / Dimensie 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
reeks RNCF weerstand 412 Ohms
Krag (Watts) 0.333W, 1/3W verpakking Tape & Reel (TR)
Pakket / saak 2010 (5025 Metric) Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal beëindigings 2 Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerke Automotive AEC-Q200 Mislukkingskoers -
gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film samestelling Thin Film