RNCF0805BTC412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: RNCF0805BTC412R
Vervaardiger / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Produk Beskrywing RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
Inligtingsblaaie: RNCF0805BTC412R.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 1452561 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1452561 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
5000 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van RNCF0805BTC412R
Onderdeel nommer RNCF0805BTC412R vervaardiger Stackpole Electronics Inc.
beskrywing RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 1452561 pcs Datablad RNCF0805BTC412R.pdf
Spanningswaarde - AC - Spanning - Werk 0.125W, 1/8W
Spanning - Onderbreking 0805 Dikte (Maksimum) ±50ppm/°C
Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) reeks RNCF
RoHS Status Tape & Reel (TR) polarisasie 0805 (2012 Metric)
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
Vervaardiger Art RNCF0805BTC412R Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerke Automotive AEC-Q200 EIEU se 2
Uitgebreide beskrywing 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
beskrywing RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Coating, Behuisingstipe Thin Film