RMCF0603FG412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG412R Image
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: RMCF0603FG412R
Vervaardiger / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Produk Beskrywing RES 412 OHM 1% 1/10W 0603
Inligtingsblaaie: 1.RMCF0603FG412R.pdf2.RMCF0603FG412R.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 50478571 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50478571 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
10000 pcs
30000 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van RMCF0603FG412R
Onderdeel nommer RMCF0603FG412R vervaardiger Stackpole Electronics, Inc.
beskrywing RES 412 OHM 1% 1/10W 0603 Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 50478571 pcs Datablad 1.RMCF0603FG412R.pdf2.RMCF0603FG412R.pdf
Verdraagsaamheid ±1% Temperatuur koëffisiënt ±100ppm/°C
Verskaffer toestel pakket 0603 Grootte / Dimensie 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
reeks RMCF weerstand 412 Ohms
Krag (Watts) 0.1W, 1/10W verpakking Tape & Reel (TR)
Pakket / saak 0603 (1608 Metric) Ander name RMCF0603FG412RTR
Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C Aantal beëindigings 2
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Sit (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerke Automotive AEC-Q200
Mislukkingskoers - gedetailleerde beskrywing 412 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film