SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: SCFS2000
Vervaardiger / Brand: Semtech
Produk Beskrywing DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
Inligtingsblaaie: SCFS2000.pdf
RoHs Status Bevat lood / RoHS wat nie voldoen nie
Voorraadvoorwaarde 949 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
10 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van SCFS2000
Onderdeel nommer SCFS2000 vervaardiger Semtech
beskrywing DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Lei Vrye Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS wat nie voldoen nie
Hoeveelheid Beskikbaar 949 pcs Datablad SCFS2000.pdf
Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As 5.4V @ 3A Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) 2000V
Verskaffer toestel pakket - spoed Fast Recovery = 200mA (Io)
reeks - Omgekeerde herstel tyd (trr) 150ns
verpakking Bulk Pakket / saak Axial
Bedryfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C Mounting Type Through Hole
Diode Tipe Standard gedetailleerde beskrywing Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Current - Reverse Leakage @ Vr 5µA @ 2000V Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) 1.5A