2.5SW220M
RubyconRubycon
2.5SW220M Image
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: 2.5SW220M
Vervaardiger / Brand: Rubycon
Produk Beskrywing CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Inligtingsblaaie: 2.5SW220M.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 4029 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4029 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van 2.5SW220M
Onderdeel nommer 2.5SW220M vervaardiger Rubycon
beskrywing CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 4029 pcs Datablad 2.5SW220M.pdf
Voltage - Rated 2.5V tipe Polymer
Verdraagsaamheid ±20% Oppervlakte berg land grootte 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Grootte / Dimensie 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) reeks PC-CON, SW
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Graderings -
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak 2917 (7343 Metric)
Ander name 1189-1552-2
25SW220M
Werkstemperatuur -55°C ~ 105°C
Mounting Type Surface Mount Voggevoeligheidsvlak (MSL) 3 (168 Hours)
Leeftyd @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Loodspasie -
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Sit (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm gedetailleerde beskrywing 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitansie 220µF aansoeke General Purpose