2277500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: 2277500-R
Vervaardiger / Brand: Microsemi
Produk Beskrywing ADAPTEC RAID 8805 SINGLE
Inligtingsblaaie: 2277500-R.pdf
RoHs Status RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 151 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
5 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van 2277500-R
Onderdeel nommer 2277500-R vervaardiger Microsemi
beskrywing ADAPTEC RAID 8805 SINGLE Lei Vrye Status / RoHS Status RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 151 pcs Datablad 2277500-R.pdf
tipe SAS/SATA reeks Adaptec® 8
RoHS Status RoHS Compliant Aantal hawe 16
koppelvlak PCI Express gedetailleerde beskrywing SAS/SATA Adapter Card PCI Express
verskeping
Kontak ons ​​gerus as u enige vrae het oor die verskeping. E-pos ons Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT
NA-VERKOOPWAARBORG
Verwante Tags
Verwante Produkte
vervaardigers: Phoenix Contact
beskrywing: CURR SENSE XFMR 1500A DIN RAIL
Op voorraad: 1524 pcs
Aflaai: 2277242.pdf
RFQ
vervaardigers: Agastat Relays / TE Connectivity
beskrywing: CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER
Op voorraad: 20567 pcs
Aflaai: 227726-3.pdf
RFQ
beskrywing: CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP
beskrywing: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
vervaardigers: Phoenix Contact
beskrywing: CURR SENSE XFMR 1600A DIN RAIL
beskrywing: CONN ELEMENT FOR PACT XFRMR
Bedryfsnuus
Rohm voeg 10 motor SiC mosfets by
ON voeg by SiC MOSFETs toe
APEC: TI dink lateraal om 'n AC-dc-chip met 15mW stand-by te maak
Geborgde inhoud: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Semi-vervaardigingstoerusting sal na verwagting vanjaar 14% daal en volgende jaar met 27% groei