F412R-24MB
Copal ElectronicsCopal Electronics
F412R-24MB Image
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: F412R-24MB
Vervaardiger / Brand: Copal Electronics
Produk Beskrywing FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Inligtingsblaaie: F412R-24MB.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 11209 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 11209 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van F412R-24MB
Onderdeel nommer F412R-24MB vervaardiger Copal Electronics
beskrywing FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 11209 pcs Datablad F412R-24MB.pdf
wydte 12.20mm gewig 0.044 lb (19.96g)
Spanningsbereik 20.4 ~ 26.4VDC Voltage - Rated 24VDC
beëindiging 2 Wire Leads Statiese druk 0.102 in H2O (25.5 Pa)
Grootte / Dimensie Square - 41mm L x 41mm H reeks F412R
RPM 5400 RPM Krag (Watts) 960mW
Ander name 563-1140
F412R24MB
Werkstemperatuur 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
geraas 23.0 dB(A) Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
Leeftyd @ Temp. - Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Kenmerke -
Fan Type Tubeaxial Huidige beoordeling 0.040A