SC1206-R22
BelBel
Bel
Beeld kan voorstelling wees. Sien spesifikasies vir produkinligting.
Produk Oorsig
Onderdeel nommer: SC1206-R22
Vervaardiger / Brand: Bel
Produk Beskrywing FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
Inligtingsblaaie: SC1206-R22.pdf
RoHs Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Voorraadvoorwaarde 302549 pcs stock
Stuur Van Hong Kong
Verskeping manier DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302549 pcs
Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars)
1500 pcs
Versoek kwotasie
  • Aantal:
Gee ons asseblief jou teikenprys as hoeveelhede groter as dié wat vertoon word.
  • Onderdeel nommer
  • maatskappynaam
  • Kontak naam
  • E-pos
  • boodskap
Spesifikasies van SC1206-R22
Onderdeel nommer SC1206-R22 vervaardiger Bel
beskrywing FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM Lei Vrye Status / RoHS Status Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Hoeveelheid Beskikbaar 302549 pcs Datablad SC1206-R22.pdf
tipe Wirewound Verdraagsaamheid ±30%
Verskaffer toestel pakket - Grootte / Dimensie 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
afskerming Unshielded reeks SC1206
Graderings - Q @ Freq -
verpakking Tape & Reel (TR) Pakket / saak Nonstandard
Werkstemperatuur -40°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Kern -
Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansie Frekwensie - Toets 1MHz
induktansie 220nH Hoogte - Sit (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekwensie - Selfresonante - gedetailleerde beskrywing 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.35A 140 mOhm Max Nonstandard
GS Weerstand (DCR) 140 mOhm Max Huidige beoordeling 1.35A
Huidige - Versadiging 850mA
verskeping
Kontak ons ​​gerus as u enige vrae het oor die verskeping. E-pos ons Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT
NA-VERKOOPWAARBORG
Verwante Tags
Verwante Produkte
SC1206-R12
SC1206-R12
vervaardigers: Bel
beskrywing: FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Op voorraad: 310178 pcs
Aflaai: SC1206-R12.pdf
RFQ
SC120SKTRT
SC120SKTRT
vervaardigers: Semtech
beskrywing: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
Op voorraad: 60096 pcs
Aflaai: SC120SKTRT.pdf
RFQ
SC1206-220
SC1206-220
vervaardigers: Bel
beskrywing: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Aflaai: SC1206-220.pdf
beskrywing: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
Aflaai: SC1210-101.pdf
beskrywing: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
SC120ULTRT
SC120ULTRT
vervaardigers: Semtech
beskrywing: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Aflaai: SC120ULTRT.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
beskrywing: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Aflaai: SC1206-2R2.pdf
SC1210-1R0
SC1210-1R0
beskrywing: FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
Aflaai: SC1210-1R0.pdf
beskrywing: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Aflaai: SC1206-1R0.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
beskrywing: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
Aflaai: SC1206-4R7.pdf
SC1206-R47
SC1206-R47
beskrywing: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
Aflaai: SC1206-R47.pdf
beskrywing: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
Bedryfsnuus
Rohm voeg 10 motor SiC mosfets by
ON voeg by SiC MOSFETs toe
APEC: TI dink lateraal om 'n AC-dc-chip met 15mW stand-by te maak
Geborgde inhoud: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Semi-vervaardigingstoerusting sal na verwagting vanjaar 14% daal en volgende jaar met 27% groei